ARDAHAN DAMAL İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÇEDES Projesi Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

ÇEDES Projesi Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

2023/2024 ÇEDES PROJESİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ  

Milli Eğitim Bakanlığımız, Millî Eğitimin Genel Amaçları doğrultusunda, öğrencilerimizin millî, mânevî, ahlâkî, insânî, kültürel değerlerimizi benimseyen, koruyan, geliştiren ve kendi yaşantılarında inşa eden fertler olmalarına, çağın ve geleceğin becerileriyle donanmış, bu donanımı insanlık hayrına sarf edebilen, bilime sevdalı, kültüre meraklı ve duyarlı, akl-ı selim, kalb-i selim ve zevk-i selim sahibi, bedensel ve sosyal bakımdan dengeli bireyler olarak yetiştirilmesine katkı sağlamak amacıyla, Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Diyanet İşleri Başkanlığına bağlı kurum ve kuruluşlarla işbirliği içinde öğrencilere yönelik hazırlanan "Çevreme Duyarlıyım, Değerlerime Sahip Çıkıyorum Projesi (ÇEDES)" çerçevesinde  imzalanan prokotol gereğince ÇEDES Proje çalışmaları 2023-2024 eğitim öğretim yılında da uygulanacaktır.  

İlçemizde bulunan ilkokul, ortaokul ve liselerimiz ÇEDES "Çevreme Duyarlıyım Değerlerime Sahip Çıkıyorum Projesi" Uygulama Usul ve Esaslarına uygun olarak öğrencilere yönelik değerler eğitimi faaliyetleri/çalışmaları gerçekleştirilmeye devam edilecektir.  

2023-2024 Eğitim öğretim yılı ÇEDES projesi hazırlık kapsamında İlçe Milli Eğitim Müdürü Yalçın US, Şube Müdürü Sayın İsmail ERTEN, ÇEDES İlçe Koordinatörü Furkan BOZYEL, İlçe Müftülüğü ÇEDES Koordinatörü Erdoğan KARAKAYA ve okullarımızda kurulan DEĞERLER KULÜBÜ temsilcisi öğretmenlerin katılımıyla proje bilgilendirme toplantısı gerçekleştirilmiştir.     

İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Yalçın US, 2022-2023 eğitim öğretim yılında, deprem bölgesi için proje kapsamında gerçekleştirilen tüm etkinliklerin amacına ulaştığını, hem manevi hem de  gücümüzün yettiği kadar da maddi destekte bulunduğumuzu belirtmiştir. Yapılan tüm çalışmalarıdan dolayı okul yöneticilerimize, Değerler Kulübü temsilci öğretmenlerimize teşekkür ederek, yeni eğitim öğretim yılının başarılı geçmesini temenni etti.

MEBMEB

Damal Kaymakamlığı Konuksever Mahallesi , Zübeyde Hanım Caddesi Kat 3 75600 Damal / Ardahan - 04786514231 04786514139

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.